Józefa Piłsudskiego 106; 05-420 Józefów
+48883101012
info@boska-jozefow.pl

O NAS

Witaj w Boskiej!

To miejsce stworzone z pasji do naturalnego piękna: tego zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Tutaj wesprzemy Cię w utrzymaniu obu wymiarów w harmonii. W samym sercu Józefowa zaopiekuje się Tobą profesjonalny Zespół, który wyróżniają wspólne wartości:PASJA I ENTUZJAZM: Z wyjątkowym zaangażowaniem i radością tworzymy ofertę usług i klimat dla indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

OTWARTOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ: Każdy dzień to dla nas możliwość rozwoju boskich kompetencji;)

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I MIŁOŚĆ DO KLIENTÓW: Każdy z nas działa jak właściciel firmy. Opinie naszych Klientów mają dla nas znaczenie.

Skoro tu jesteś, zapraszamy, pozostań na dłużej i rozwijaj Boską razem z nami. To początek podróży, podczas której będziemy aktywizować lokalną społeczność Józefowa i nie tylko. W naszej ofercie odnajdziesz m.in. zabiegi kosmetyczne, podologiczne dla Kobiet i Mężczyzn. Intymne przestrzenie gabinetów, strefa chill-out ze świeżo paloną kawą, ale i niebanalny kącik dla dzieci znajdą swoich boskich odbiorców. W kameralnej przestrzeni naszego salonu nieraz usłyszych boskie dźwięki muzyki na żywo lub też nacieszysz wzrok inspirującą sztuką współczesną. Jeszcze w 2019 roku w ofercie odnajdziesz programy rozwoju osobistego realizowane przez doświadczonych trenerów i praktyków biznesu.

Boskich powrotów do Boskiej dla ducha i ciała:)!